Kontakt »

ul.Jasielska 8b

60-476 Poznań
Tel. 787 682 539
sprzedaz@sparden.pl

Nasza marka istnieje na rynku od ponad 10 lat. Sparden to połączenie szerokiej wiedzy, zdobytej przez wiele lat doświadczenia oraz pasji do szeroko pojętej tematyki związanej z hydromasażem, relaksem i zabiegami pozytywnie wpływającymi na ciało i ducha.

Chcąc oddawać w ręce Klientów wyłącznie najlepsze rozwiązania, na początku działalności stworzyliśmy jeden model wanny i dopracowaliśmy go do perfekcji. Z czasem, uzupełniliśmy go o innowacyjne dodatki zgodne z zapotrzebowaniem i indywidualnymi gustami naszych Odbiorców.

Obecnie, nasze modele trafiają do Klientów z całej Polski i stale cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Działamy w taki sposób, aby nasz asortyment służył Klientom jak najlepiej przez długie lata użytkowania. W związku z tym, przed pojawieniem się produktów w ofercie, każdy model poddajemy szczegółowej, podwójnej kontroli. Najpierw sprawdzamy artykuły na linii montażowej, tuż po złożeniu wszystkich elementów. Natomiast druga kontrola występuje przed momentem, kiedy towar ma zostać dostarczony do Klienta. Dbamy o najwyższy komfort użytkowników naszych produktów. Każda z naszych wanien wyposażona jest w solidnie wykonane, wysokogatunkowe elementy, takie jak między innymi:
- ozonator,
- filtr,
- pokrywa izolacyjna.

Dodatkowo wzbogacamy modele o radio i klimatyczne oświetlenie, które jeszcze bardziej umilą czas relaksu. Z naszych usług korzystają osoby prywatne, ale też mniejsze pensjonaty i duże hotele. Oprócz sprzedaży oferujemy profesjonalny serwis. Nasi specjaliści usuną każdą usterkę. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zachęcamy serdecznie do kontaktu telefonicznego. Z przyjemnością udzielimy rzetelnej i wyczerpującej odpowiedzi.

Właścicielem marki Sparden jest:
Projekt i realizacja: MDAsystems.pl
© Wszelkie prawa zastrzeżone przez Harder Sp. z o.o. (2011)