Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowych wanien spa (z możliwoscią instalacji zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń) oraz relaksujących saun.

Zapewniamy profesjonalny transport w dowolne miejsce w kraju.

Kontakt »

ul.Jasielska 8b

60-476 Poznań
Tel. 787 682 539
sprzedaz@sparden.pl

Hydroterapia, czyli po polsku wodolecznictwo, to jeden z działów hydroterapii. Metoda ta wykorzystuje wodę w różnych stanach skupienia - nie tylko ciekłym, ale także stałym i gazowym a stosuje się ją do leczenia bodźcowego. Lecznicze właściwości ma przede wszystkim temperatura i ciśnienie wody, które w zależności od terapii powinny być odpowiednio wysokie lub niskie. Hydroterapia, inaczej zwana też aquaterapią (aqua to po łacinie ‘woda’) ma zbawienny wpływ na układ nerwowy i krążenia oraz wiele innych narządów ciała. Pomaga w odprężeniu i rozluźnieniu, co jest szczególnie pożądane w obecnych, niezwykle stresujących czasach.

Sauna to specyficzny rodzaj pomieszczenia, w którym utrzymywana jest wysoka temperatura oraz niska lub wysoka (co jest uzależnione od rodzaju sauny) wilgotność. Spędza się w niej kilka, kilkanaście, lub nawet kilkadziesiąt minut, co ma wpłynąć korzystnie na krążenie organizmu. Zwieńczeniem pobytu w saunie jest kąpiel w chłodnej wodzie. Rozwiązanie to szczególnie popularne jest w krajach północnej Europy - Finlandii, Estonii, Litwie, Łotwie i Rosji, gdzie pełni rolę nie tylko zdrowotną, ale także społeczną. Rozpowszechnili je przodkowie dzisiejszych Finów i Estończyków, którzy od dawien dawna byli znani z budowy tych obiektów.

Nasza firma oferuje sprzedaż saun na podczerwień (Infrared) a także wanien SPA z hydromasażem.

Wanny spa

Stresujący tryb życia, problemy zdrowotne, chęć zaznania odrobiny luksusu na terenie własnej posesji - wszystko to zapewnia właśnie wanna jacuzzi. Pozwoli ona na stworzenie małego, domowego SPA, które będzie doskonałą alternatywą dla drogich zabiegów wykonywanych w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Relaksująca kąpiel w ciepłej wodzie połączona z masażem pozwoli nie tylko na odpoczynek, ale także zwalczy bezsenność, kłopoty z krążeniem i usunie z organizmu zalegające toksyny. Już kilka minut wystarczy, aby móc cieszyć się doskonałym samopoczuciem i przekonać się, jak dobroczynnie woda działa na cały organizm.

Jacuzzi

Jacuzzi ogrodowe to specyficzny rodzaj wanien, w których wykorzystuje się specjalne dysze, przez które wylatują bąbelki powietrza. Ich działanie powoduje, że osoby zanurzone w zbiorniku odczuwają przyjemny, odprężający masaż całego ciała. W naszej ofercie znajdują się produkty wykorzystujące innowacyjne rozwiązania technologiczne, które gwarantują relaks nie tylko dla ciała, ale także ducha. Umieszczając je w ogrodzie można stworzyć domowe SPA, które pozwoli odpocząć po męczącym dniu, rozluźnić napięte mięśnie i poprawić kondycję skóry. Wyposażone w specjalne piloty gwarantują pełen komfort użytkowania.


Sauny

Tradycyjne, drewniane sauny wykorzystujące w swoim działaniu wysoką temperaturę są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które cierpią z powodu różnych dolegliwości i chcą skorzystać z naturalnych metod poprawiających zdrowie. W naszej ofercie znalazły się całkowicie bezpieczne w użytkowaniu, wyposażone radio i niezbędne oświetlenie obiekty mogące pomieścić 3 do 4 osób. Pomogą one w pozbyciu się problemów ze słabym sercem i mięśniami oraz zyskać nowe siły. Regularne korzystanie z tego zabiegu wpływa nie tylko na poprawę zdrowia, ale także oczyszcza skórę i pielęgnuje ją sprawiając, że staje się piękna, młoda i gładka.


Balie

Zimą, kiedy organizm jest wychłodzony i bardziej narażony na przeziębienia, balie są doskonałym sposobem na jego wzmocnienie. Drewniane beczki wypełnione gorącą, parującą wodą wyposażone w specjalny piec grzewczy można ustawić na zewnątrz domu i cieszyć się przyjemnością płynącą z tej leczniczej kąpieli a także uroczym, kojącym zapachem drewna, który przywodzi na myśl lato. Taka forma terapii z wykorzystaniem wody, która poprawia także przemianę materii i niweluje bóle reumatyczne zyskuje coraz większą ilość zwolenników, którzy doceniają wyjątkowe właściwości wody i jej zbawienny wpływ na całe ciało a także chcą cieszyć się jej urokami w gronie znajomych lub rodziny.


4 - 5 osobowa 
wymiary: 180 x 120 cm
drewno - syberyjska jodła
zestaw zawiera: schodki, ławeczkę, pokrywę, piec

Właścicielem marki Sparden jest:
Projekt i realizacja: MDAsystems.pl
© Wszelkie prawa zastrzeżone przez Harder Sp. z o.o. (2011)