Kontakt »

ul.Jasielska 8b

60-476 Poznań
Tel. 787 682 539
sprzedaz@sparden.pl

Stwórzcie przydomowe spa w swoim ogrodzie! W naszej ofercie znajdziecie zewnętrzne jacuzzi ogrodowe, które gwarantują przyjemne chwile relaksu. Są to wanny z hydromosażem, pozwalające odbyć odprężającą kąpiel. Zyskały szczególną popularność w latach 70-tych XX wieku. Dawniej nazwa jacuzzi, czy też dżakuzi kojarzyła się z luksusem, dziś na ten luksus stać każdego. Ceny proponowanych przez nas modeli są bowiem bardzo przystępne.

Proponujemy urządzenia o różnych wymiarach i z różnymi rodzajami siedzisk, co określa liczbę osób, którzy jednocześnie mogą zażywać kąpieli. Wnętrze każdego dżakuzi (jacuzzi) wykonane jest z myślą o zagwarantowaniu wygody. Siedzenia bądź leżanki gwarantują komfort. Odpowiednio wyprofilowane pozwalają delektować się kąpielą. Jednocześnie powierzchnie są bardzo dobrze wykończone, dzięki czemu zachowują wyjątkową gładkość, bez ryzykownych nacięć.

W naszym asortymencie znajduje się jacuzzi ogrodowe zewnętrzne, które oprócz funkcji relaksujących charakteryzuje się także estetycznym wyglądem. Design został utrzymany w takim tonie, aby odpowiednio komponował się z wyglądem otoczenia. Od designu, wymiarów oraz dodatkowych parametrów uzależniona jest ostateczna cena urządzenia.

Właścicielem marki Sparden jest:
Projekt i realizacja: MDAsystems.pl
© Wszelkie prawa zastrzeżone przez Harder Sp. z o.o. (2011)